Podnośnik koszowy Warszawa

Ruthman TB 220 22m i Ruthman TB 270 26,5m

Wynajem podnośnika koszowego Warszawa

Podnośnik koszowy Warszawa

Od 10 lat wynajmujemy podnośnik koszowy Warszawa do prac na wysokości: wycinka i pielęgnacja drzew, montaż reklam, naprawa i konserwacja oświetlenia oraz inne prace na wysokości Duże doświadczenie pozwala nam na pewne i bezpieczne wykonywanie zleceń ponadto jesteśmy punktualni, a do każdego zadania podchodzimy inywidualnie.

POSIDAMY DWA PODNOŚNIKI KOSZOWE

Podnośnik Ruthman TB 220 na Sprinterze DALEJ>>>

Podnośnik Ruthmann T270 na Mercedes Atego DALEJ>>>

Galeria Foto

Podnośnik koszowy to bardzo dobry pomysł jeżeli chcemy ograniczyć koszty związane z budowaniem rusztowań. Podnośnik koszowy poprawia produktywność wszelakich prac budowlanych, elewacyjnych, remontowych oraz wykończeniowych. Przeważnie podnośnik koszowy Warszawa ma udźwig do około 200 kg, więc standartowo mogą pracować dwie osoby plus narzędzia.

Pracownicy obsługujący podnośnik koszowy muszą być dokładnie przeszkoleni oraz posiadać doświadczenie jako operator tego typu urządzeń. Kolejnym punktem który podnosi bezpieczeństwo pracy na podnośniku koszowym jest cykliczne badania UDT (Urząd Dozoru, Technicznego). Podnośnik koszowy Warszawa przydaje się przy pracach które muszą być wykonane powyżej 5 metrów gdzie drabina nie ma już zastosowania.

 1. wycinka gałęzi zagrażających bezpieczeństwu,
 2. malowanie elewacji,
 3. montaż, naprawa rynien,
 4. mycie okien,
 5. naprawa dachów,
 6. konserwacja i renowacja zabytków,
 7. renowacja i konserwacja kościołów,
 8. piaskowanie elewacji,
 9. naprawa i serwis oświetlenia ulicznego,
 10. montaż billboardów reklamowych,
 11. konserwacja linii wysokiego napięcia,
 12. rozbiór komina
 13. fotografowanie oraz filmowanie,

Podnośniki koszowe usprawniają pracę na wysokości przy niedostępnych miejscach w wewnątrz lub na zewnątrz budynków. Podnośniki koszowe bardzo dobrze sprawdzają się przy wycince gałęzi które zagrażają niebezpieczeństwu, myciu okien w biurowcach i elewacji, malowania domów i budynków o wielu kondygnacjach, renowacja i serwis elektryczności. Podnośniki koszowe pozwalają i ułatwiają na podniesienie na wymaganą przez na wysokość osób, narzędzi oraz rzeczy które potrzebujemy do wykonania danego zadania. Często firmy budowlane zajmujące się renowacją, malowaniem, tynkowaniem korzystają często z podnośników koszowych. Nie zawsze można skorzystać z usług firm alpinistycznych dlatego że warunki atmosferyczne oraz charakterystyka pracy nie pozwala na to np. wycinka gałęzi.

Alpinista nie może wejść na drzewo bo gałąź która ma obciąć może się złamać i jedyne rozwiązanie to podnośnik koszowy. Kolejną pracą jaka wymaga podnośnika koszowego to rozwieszanie dekoracji świątecznych na ulicach, dookoła budynków. Kolejnym zastosowaniem jest sytuacja kiedy zatrzasnąłeś drzwi, a mieszkasz na trzecim piętrze. Najlepszym rozwiązaniem jest telefon do firmy która podjedzie pod balkon i podniesie Cię pod twoje mieszkanie, nie musisz wyważać drzwi lub dzwonić po straż pożarną.

Podnośniki koszowe charakteryzuje nieskomplikowana konstrukcja, oraz mobilność, przez co jest się bezkonkurencyjnym narzędziem przy pracach budowie oraz pracach na wysokości. Kosz zamontowany na końcu ramienia podnośnika ma zamontowany hydrauliczny system utrzymania go w pionie, coś jak pochodna żyroskopu co bardzo ułatwia pracę. Podnośnik koszowym może być sterowany z ziemi, oraz kosza.

podnośnik koszowy Warszawa